Genç Kızlara Özel...
Bu Siteyle İlgilenemiyorum.Yenisini görmek için tıkla ve üye ol!

Genç Kızlara Özel...

Genç Kısların Köşesi
 
AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 YükseLen Burc

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
NesLihan
Üyecik
Üyecik
avatar

Kadın Mesaj Sayısı : 34
Yaş : 22
Nerden : ZaaaNee xDxD
Adın ne kardeş? : NesLihan Senin ? xP
Lakap : NesLifancLub
Kayıt tarihi : 27/04/09

MesajKonu: YükseLen Burc   C.tesi Mayıs 02, 2009 2:13 pm

Yükselen burç, kişinin kendini nasıl gördüğünü ve nasıl hissettiğini belirlediği için, bir doğum haritasındakini ruh ile en çok bağlantısı olan nokta olarak kabul edilir. Kendini tanımak ve farkında olmak kişiye yaşama gücü verir. Bu da doğrudan doğruya yükselen burca bağlıdır. Yükselen burç aynı zamanda kişinin gerçekleri nasıl gördüğünü de belirler.

Geleneksel astrolojide yükselen burcun kişinin fiziksel bedeni ile dış görünümünü de etkilediği kabul edilir. 24 saat içinde yükselen burç 4 dakikada 1 derece, yaklaşık 2 saatte bir burç değiştirir.


YükseLen Burcunuzu ögrenmeq icin buraya Doqum tarihinizi ve Saatini yazın en kısa zamanda cevapLamaya çaLısırm Very Happy

Birde SunLara BaqaLım YükSeLen Burcunuzun Verdiqi kisiLiq neymiss

YükseLen burcu Koç:YÜKSELEN KOÇ BURCUNUN VERDİĞİ KİŞİLİK

Yükselen koç burcunda doğan kişiler çık hareketli ve enerjiktirler. Düşüncelerini zaman kaybetmeden uygulamak isteyeceklerdir. Atılgandırlar dır, fakat bu atılganlıkları yüzünden önlerine çıkan bazı engelleri görmemeleri de kaçınılmazdır. Bu yüzden sık sık üzülebilirler.

Bir işe başladıkları zaman onları destekleyen arkadaşları da olursa yapabileceklerinin en iyisini yaparlar. Sırlarını başkalarına söylemez, bir general gibi kendi savaş planlarını başkalarının eline vermezler. Güçlü bir iradeleri vardır. Aynı zamanda verimli, çalışkan, ne istediğini bilen ve tutku ile istedikleri şeyi elde etmek için çalışan kişilerdir. Kinci değildirlerdir. Sporu severler. Zaten bedenleri de bunu açıkça kanıtlar.

Kolaylıkla mal mülk sahibi olurlar. Paralarını bankaya yatırıp faizini almak yerine işleterek çoğaltmayı tercih ederler. Pazarlık etmesini iyi becerirler.

Çok heyecanlıdırlar. O kadar çabuk düşünürler ki bunu sözcüklere dökmekte zorluk çektikleri de olur. Kimi zaman bu yüzden kekelerler bile. Aydın ve ileri düşünceli bir kişi olarak tanınmak isterler. Her topluluğa girip çıkmak onlar için gereklidir sanki . gittiklere yerlere ateşli ateşli konuşur ve tartışırlar.

Yuvalarına düşkündürlerdir. Anneleri ya da kendilerine yakın buldukları bir aile büyüğü onlar için büyük önem taşır. Geleneklerine bağlıdırlar. Eski anılarını sık sık özlemle anarlar. Evlerini rahat ve yaşanır bir duruma getirmek için ellerinden geleni yaparlar.

Kendilerini göstermeye, başkalarının hayranlığını kazanmaya büyük önem verirler. Koç burcuna özgü dik başlılıkları yüzünden sık sık çevrelerindekilerle tartışır, onları sindirmeye uğraşırlar. Övülmeye değer başarıları kazanırlar, fakat gerçekte peşinde oldukları şey övgülerdir. Sanat çalışmalarında delişmen enerjileri yararlı olabilir.

Çok çalışkan oldukları söylenemez ama sürekli bir çalışma içinde oldukları bir gerçektir. Üstlerine aldıkları işleri en ince ayrıntısına de inceler ve düzenli çalışır. Sağlıklarına düşkündürlerdir.

Yaşantılarını birisi ile paylaşmak zorunda hissederler. Eşlerinin kendilerine hayranlık duymaları onları ruhsal açıdan doyurur. Uyumlu huzur dolu bir yaşam onlar için çok önemlidir. Ara sıra sert çıkışlar yapmaları aradıkları uyumu bozabilir. Fazla duygusal oldukları gençlik anında aşık olur ve evlenirler. Sonuç uyuşmazlık olur doğal olarak. Kendilerinin son derece sert oldukları halde barış ve huzursuzluktan yanadır.

Sevgide duygulara önem verirler, fakat bu duyguları dışa vurmaktan sakınırlar. Aşırı kıskanç olabilirler, bu da onların kıyımına neden olabilir. Miras ve vasiyetnamelerle ilgili sorunları olabilir. Genellikle sakladıkları birçok sırları olur.

Dış görünüşte dinlerine bağlı, filozofça olmalarına karşın gerekte böyle değildirler. Er zaman akıllarını geliştirmeye bakarlar. Çok zekidirler, ve şaşırtıcı buluşları vardır, fakat bu bilgileri kendi yararlarına kullanırlar. başka toplumları tanımlamak, yeni düşüncelerle karşı karşıya elek hoşlarına gider.

Koç burcunun bağışladığı örgütlenme yeteneği yardımıyla işleri yolunda gidecek, büyük olasılıkla şirketlerde söz sahibi olacaklardır. Çalışma yöntemleri eski olduğu halde işe tutkuyla sarılmaları başarıyı getirecektir. Dayanıklıdırlar ve başkalarının sorumluluğunu almayı severler. bağımsızlıklarına çok düşkün oldukları için kendilerine arkadaş seçerken çok titiz davranırlar. Grup çalışmalarında özellikle gençlerle yapılan çalışalar da başarılıdırlar zihinleri yeniliklerden yana işler.

Yapacakları işte en doğrusunu bulma yetenekleri vardır. Bazı huylarını bastırıp gizlemek gereğini duyarlar. Yalnız kalıp kendilerini dinlemeye gerek duyar, ancak buna pek yanaşmazlar. Bilinç altındaki bu karmaşık duygular onları sürekli rahatsız eder.
SıqıLmaın Die RenqLi Yptımm Very Happy:D
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://neslifun.forumotion.com
NesLihan
Üyecik
Üyecik
avatar

Kadın Mesaj Sayısı : 34
Yaş : 22
Nerden : ZaaaNee xDxD
Adın ne kardeş? : NesLihan Senin ? xP
Lakap : NesLifancLub
Kayıt tarihi : 27/04/09

MesajKonu: Geri: YükseLen Burc   C.tesi Mayıs 02, 2009 2:18 pm

YüqseLen Burcu Boga oLanLarr

YÜKSELEN BOĞA BURCUNUN VERDİĞİ KİŞİLİK

Boğa burcunun özelliği yorulmak bilmeyen bir enerjidir, biliyorsunuz bu enerji hangi işi yaparsa yapsın, kimin adına çalışırsa çalışsın en iyi biçimde kullanacaktır.

Hoşa giden bir tavırları vardır onlar için en önemli şey para kazanmaktır. Sahip oldukları değerleri gözden çıkarmamaya, bu değerleri tehlikeye atmaya yanaşmazlar. Kızdıkları zaman da onları yatıştırmak çok zordur. Dayanıklılıklarının ve sabırlarının arkasında büyük bir zeka gizlidir. Bir işe kara vermeden önce çok iyi inceler ve en ince ayrıntısına dek araştırırlar.

Dünya nimetlerinden yararlanmak hoşlarına gider. Yeme içmeyi, gezi eğlenmeyi severler. Sanata , edebiyata, doğaya hayrandılar.

Zihinlerini tümüyle para kazanmak üzere sefere etmişlerdir. Bu sonuca ulaşmak için her ayrıntıyı kılı kırk yararcasına inceleler. Arkadaşlıkları ve dostlukları iş yaşamın gerekleri üzerine kurulmuştur. fazladan para kazanmak için ek işler yapmaya , değişik yöntemler denemeye uğraşır, kazandıkları parayı da gezmeye, eğlenceye, armağanlara harcarlar.

Yakınları ile sürekli ilişkidedirler. Onlara çok anlayışlı ve kibar davranırlar. Eleri kesinlikle onların istediği biçimde olmalıdır, yoksa huzursuz olurlar. Geç öğrenirler ama bir kez öğrendiklerinden sonra onu çok iyi uygularlar.

Çok konukseverdirler. Ellerinde avuçlarında ne varsa konuklarının önüne serperler. Paraları yetse görkemli bir köşk alır, bunu zevkle dayar-döşer, dostlarına şölen verirler. Evlerinin, yuvalarının yönetimi onların elide olmalıdır.

Sosyal ilişkilerde sıkılgan ve titizdirler. Eşlerini seçerken çok dikkatli davranırlar fakat bir kez seçilince artık sonuçlarına da katlanmayı göze alırlar. Duygusal düşlere dalmazlar. Herşeyin bir zamanı vardır ve her şey en ince ayrıntısına dek önceden saptanmalıdır. Onlara göre. Bu tutumları kimi zaman çevrelerini bıktırabilir bile.

Yorucu oyun ve sporlar yerine dingin eğlenceleri yeğ tutarlar. Uyumlu huzurlu bir ortamda çalışmak onlar için gereklidir. Çevreleri için iyi olunca onlarda verimli bir çalışmaya girerler.

Eşlerinden sürekli bir şey ister, içlerindeki fırtınaları ve kızgınlıkları yalnız onlara açarlar. Kıskançlıkları yüzünden aile yaşantıları zindana dönebilir. Cinse yaşamlarının doyurucu olması onlar için çok önemlidir. Aldatılmak onları çok deriden yaralar.

Miras yolu ile mala, mülke ve belki de üne kavuşurlar. Maddesel çıkarlar için arkadaş edinip, yine bu nedenle arkadaşlıklarına son verebilirler. Ahlak kurallarını benimserler. Yaşam görüşleri ve dinsel inançları yüzeyseldir; sıkı sıkıysa dünyaya, yani maddeye bağlıdırlar. Belki başkalarının ileri düşüncelerinden ötürü kınamazlar ama kendileri bir düşünceyi ancak toplum tarafından kabul edilip, onayladıklarından sonra benimser.

Bilim ve teknik onlar için en iyi çalışma alanıdır teknolojik buluşlarla topluma bir şeyler kazanmaktan mutluluk duyarlar.

Seyrek de görüşseler aralarındaki arkadaşlık bağlarının çok sıkı olduğu dostları vardır. İnsanlarla anlaşmasını bilirler. Onları kendi sorunları ile sıkmaz, üstelik başkalarının dertlerini can kulağı ile dinleyip çözüm aramaya kalkarlar. Dostlarına ilgi ve sevgi e yakınlık gösterir, karşılığını da beklerler kuşkusuz.

Yaptıkları ile övünürler, karalarının yerinde ve doğru olduğuna inanırlar. Bir kez öfkelendiler mi onları yatıştırmak sorun olur. Cesaret ve kararlıklarına karşın çabuk parlamaları her zaman sorun çıkarır.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://neslifun.forumotion.com
Simli Kara Böcek
Admin
Admin
avatar

Kadın Mesaj Sayısı : 130
Yaş : 23
Nerden : Odadan :D
Adın ne kardeş? : Simge
Lakap : Simli, Simli Kara Böcek
Kayıt tarihi : 29/12/08

MesajKonu: Geri: YükseLen Burc   Salı Eyl. 08, 2009 3:25 pm

Çok SağoL Smile

www.miss-cyrus.yetkinforum.com


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://kizlaraozel.yetkinforum.com
 
YükseLen Burc
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yükselen burca göre fiziki görünüş tahmini

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Genç Kızlara Özel... :: Astroloji :: Burçlar-
Buraya geçin: