Genç Kızlara Özel...
Bu Siteyle İlgilenemiyorum.Yenisini görmek için tıkla ve üye ol!

Genç Kızlara Özel...

Genç Kısların Köşesi

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

~~Merhaba Arkadaşlar Crazygirl94~~

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
crazygirl94
Üyecik
Üyecik

Kadın Mesaj Sayısı : 6
Adın ne kardeş? : ZuZu
Lakap : zuzu, eminem

MesajKonu: ~~Merhaba Arkadaşlar Crazygirl94~~   Perş. Eyl. 17, 2009 1:37 pm

merhaba arkadaşlar ,
ben bu siteye üye oldum adım crazygirl94...
tanıştığımıza çok memnun oldumm...
ya kızmazsanız birşey sormak istiyorum avatar ve imza nasıl ve nerden koyuluyor?lütfen yardım edin... lütfeeeennnnn....
Kullanıcı profilini gör
crazygirl94
Üyecik
Üyecik

MesajKonu: Geri: ~~Merhaba Arkadaşlar Crazygirl94~~   Perş. Eyl. 17, 2009 2:14 pm

teşekkürler arkadaşlar yaptım bile...
Kullanıcı profilini gör
crazygirl94
Üyecik
Üyecik

MesajKonu: Geri: ~~Merhaba Arkadaşlar Crazygirl94~~   Perş. Eyl. 17, 2009 2:16 pm

[*]slm,
benim adım emine yani kısaca mine diyebilirsiniz... ben pc de gezinmeye bayılırım...hatta ben sevdiğim sanarçıların resimlerini koymaya bayılırım pc de dosya açtım bu yüzden... heygirl forumda takılmayı çok severim.pc de en çok takıldığım siteler heygirl forum, kitanın dünyası, roiworld, facebook... kitap , dergi okumayı severim(özellikle ipek ongun kitapları hepsi bende olmasada... ).arkadaş edinmeyi çok severim.değer verilecek kişilere değer vermesini de bilirim ama iyice tanımam lazım... çikolata ve çikolatalı dondurmaya bayılırım... alışveriş yapmayı(daha doğrusu para harcamayı ) çok severim...ailemi çok seviyorum...en sevdiğim hayvan köpektir...(ama annem köpek almamıza izin vermez )film izlemeye bayılırım...en sevdiğim film alacakaranlıktır... konuşmayı severim (gördüğünüz gibi ) ama boş konuşmaktan nefret ederim, en sevdiğim rebkler : siyah, beyaz, gri ve pembedir... müzik dinlemeye bayılırım, özelikle atiye nin salla şarkısını çok severim. galatasaraylıyım (ultra aslan ) terazi burcuyum ve burcumun özelliklerini taşıyorum... sinirlendiğim zaman sinirlendiğim kişiye karşı bağırarak konuşurum(yani annemler öle diyo ) en sevdiğim dizi adanalı ... mehmet akif alakurt a bayılıyorum... yabancı dizi gossip girl gerçi daha yeni yeni tanışıyorum ama olsun... yatağımı toplamayı hiç mi hiç sevmem... yedinci sınıfa geçtim...seneye basketbol kursuna yazılcam...(tabi allah izin verirse)örümceklerden nefret ederim... espri(doğru mu yazdım acaba ) yapmayı severim...burhan altıntop a ve cem yılmaz a bayılırım...

ehhh sanırım bu kadar yeter...

(arkadaşlar bazı kelimeler doğru yazılmamış olabilir...bu yüzden kusura bakmayın...tekrar yazmak uzun geldi bende heygirl forumdan kopyalayıp yapıştırdım... )
Kullanıcı profilini gör
**#venessa#**
Üyecik
Üyecik

Kadın Mesaj Sayısı : 12
Adın ne kardeş? : nursefa jnm
Lakap : nörs çılgın dadlu

MesajKonu: Geri: ~~Merhaba Arkadaşlar Crazygirl94~~   Cuma Eyl. 18, 2009 5:32 pm

merhaba cnm ben nursefa siteye hoşgeldin umarım çok eğlenirsin ve yeni arkadaşlıklar edinirsin açıkçası kendimi tanıştırmam gerekirse balık burcuyum çok duygusalımdır(tabi okul hariç)avril,selena gomez ve demi lovato ya bayılıyorum 8. sınıfa geçtim nese buı kadar yeter bişi sorucam nerede oturuyosun belki yakınlarda biyerlerdesindir bana
Kullanıcı profilini gör
Simli Kara Böcek
Admin
Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 130
Adın ne kardeş? : Simge
Lakap : Simli, Simli Kara Böcek

MesajKonu: Geri: ~~Merhaba Arkadaşlar Crazygirl94~~   C.tesi Eyl. 19, 2009 3:39 pm

Hoşgeldin canım^^ xD Bnde Simge Smile

www.miss-cyrus.yetkinforum.com

Kullanıcı profilini gör http://kizlaraozel.yetkinforum.com
Sponsored content

MesajKonu: Geri: ~~Merhaba Arkadaşlar Crazygirl94~~   

~~Merhaba Arkadaşlar Crazygirl94~~
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi)
» Dj Emsalsiz - Arkadaş Kalamıyorum
» En Sevilen Arkadaşlar ve Huyları?
» Gecikmiş bir merhaba olsa da...
» Arkadaşlar Melekler Korusun Nerde Çekiliyor..