Genç Kızlara Özel...
Bu Siteyle İlgilenemiyorum.Yenisini görmek için tıkla ve üye ol!
Genç Kızlara Özel...
Bu Siteyle İlgilenemiyorum.Yenisini görmek için tıkla ve üye ol!
Genç Kızlara Özel...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genç Kızlara Özel...

Genç Kısların Köşesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Popüler Olmanın Yolları

+10
burcu00
Miss_Popüler98
cool_girl
bratz.h98
twilighters
acemi-prensess
**#venessa#**
NesLihan
Agucuk
Simli Kara Böcek
14 posters
YazarMesaj
Simli Kara Böcek
Admin
Admin
Simli Kara Böcek

Kadın Mesaj Sayısı : 130
Adın ne kardeş? : Simge
Lakap : Simli, Simli Kara Böcek

Popüler Olmanın Yolları Empty
MesajKonu: Popüler Olmanın Yolları   Popüler Olmanın Yolları Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 9:18 pm

lütfen nasıl popüler olurum diye sorun
http://kizlaraozel.yetkinforum.com
Agucuk
Admin
Admin
Agucuk

Kadın Mesaj Sayısı : 145

MesajKonu: Geri: Popüler Olmanın Yolları   Popüler Olmanın Yolları Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 10:24 pm

Buyrun sorunun cevabı:

Tamamen kendi taktiğim...

1-Okulda bir grubun olmalı. O grup ile hava güzel olduğunda tüm tenefüslerde ya kantinde olmalısın ya da bahçede. Ama havalı yürümelisin... Very Happy

2-Mutlaka bir konuda başarılı olmalısın ki havan olsun. Bir konuda başkan,birinci ve ya başarılı olmalısın. Eğer böyle yaparsan okulda seni görenler yanından geçtiğin için heycanlanacaklar. Seni yanındakilere övgüyle gösterecekler.

3-Kendinden 1 yaş büyük sınıflar ile arkadaşlık kurmalı, kanka olmalısın. Bu sayede üst sınıflardan seni beğenenleri görebilirsin, öğrenebilirsin. Ama güvenebileceğin birileri olmalı bunlar.

4-Öğretmenlere de kendini sevdirmelisin. Öğretmenler seni severse, başka sınıflara derse girdiğinde seni anlatabilir ve havan artabilir. Ama derslerinin çok iyi olması gerekiyor.

5- Her hangi bir konuda diğerlerinden 1 adım önde olmak gerekiyor. Mesela... Sınıf Başkanlığı ve ya herhangi bir eğitsel kulübün başkanlığı.

6-Sohbetin iyi olmalı ki, insanlar seninle sohbet etmek istesin. Ama iyi sır saklaman gerekiyor. Herkesin sırrını başkalarına söylersen kimse senle sohbet etmek istemez...

Bunları uygularsan benim gibi popüler olabilirsin. Ben 6. sınıfa gidiyorum ama okuldaki tüm 7. sınıflar beni konuşuyor. Kütüphanecilik Kulübü ve Sınıf Başkanıyım. Sınıftakilerden ve Kütüphanecilik Kulübündekilerden 1 adım öndeyim. Derslerim çok iyi ve hep parmak kaldırıyorum. Öğretmenler beni seviyor. Çok geveze olduğum için sohbetim çok iyi ama sır saklamakta üstüme yok...

Bu taktikler beni buralara kadar getirdi. Uygula canım tavsiye ederim...
NesLihan
Üyecik
Üyecik
NesLihan

Kadın Mesaj Sayısı : 34
Adın ne kardeş? : NesLihan Senin ? xP
Lakap : NesLifancLub

MesajKonu: Geri: Popüler Olmanın Yolları   Popüler Olmanın Yolları Icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 6:36 pm

I love you hmm Teşkkür EDERM DadLummm xD AsLında Peq te PopuLer oLmaya Gereq yok Ben HaLimdn Memnunumm = ) Ama bu FormüLLeri uygulayaraq bi Sey kaybetmem ya Very Happy

En son Agucuk tarafından Ptsi Mayıs 04, 2009 7:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Flood yapmak yasaktır. Mesajın birleştirilmiştir. By Agucuk ;))
http://neslifun.forumsclub.com
Agucuk
Admin
Admin
Agucuk

MesajKonu: Geri: Popüler Olmanın Yolları   Popüler Olmanın Yolları Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 7:53 pm

önmli deil cnms yaşadıklarımıss bunlar Wink
**#venessa#**
Üyecik
Üyecik
**#venessa#**

Kadın Mesaj Sayısı : 12
Adın ne kardeş? : nursefa jnm
Lakap : nörs çılgın dadlu

MesajKonu: Geri: Popüler Olmanın Yolları   Popüler Olmanın Yolları Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 5:45 pm

yha benim size bu konuda danışmam gereken şeyler var ama siteye hiç kimse girmio Crying or Very sad
Agucuk
Admin
Admin
Agucuk

MesajKonu: Geri: Popüler Olmanın Yolları   Popüler Olmanın Yolları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 8:50 pm

Danış canım uzun bir süre yoktuk, sınavlar okul vs. malesef giremedik siteye.
Ben de sbsye girdim tabii...
Danış tatlım istediğini danış cevap çok...
**#venessa#**
Üyecik
Üyecik
**#venessa#**

MesajKonu: Geri: Popüler Olmanın Yolları   Popüler Olmanın Yolları Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 4:53 pm

yha cnm şimdi ilk önce bi derdim var ona çağre bulalım ben sınıfta çok popülerim hatta dışarıdan takıldığım kız grubunun başkanıyım zanneder görenler bizim sınıftada esra diye bi kız var o da okulda çok ama çok popüler ama arkadaşları yani popülerlerle küsünce bizim yanımıza geldi şimdi benim tacımı elimden almaya çalışıyo ilk önce okullar açılınca bunu halletmem lazım ben bide bu sene son senem olucağı için dolu dolu yaşamak istiyorum yani okuldada popüler olmak bunun içinde birkaç tavsiye rica ediyorum cnm yardım ederseniz çok ama çok sevinirim Smile
Agucuk
Admin
Admin
Agucuk

MesajKonu: Geri: Popüler Olmanın Yolları   Popüler Olmanın Yolları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 8:57 pm

Şimdi Nursefa'cım başlayalım.
Hiç sevmediğim bir yol ama başka çağre yok gibi.
Onu biraz ez, yani anlatabildim mi?
Onu yokmuş farz et.
Gruptaki tüm üyelerle içli dışlı ol ama o hariç.
Diğer üyelere karşı biraz kışkırt. Yani elimden alıyor falan de.
Ya da kökünden hallet ve gruptan at yani.

Bunu yapamıyorsan, şöyle bir planım var.
Grup içi konuları onsuz konuşun ama gözünün önünde.
O da niye bensiz konuşuyorsunuz diyince ona bakmadan dönüp gidin.
Onunla fazla muhattap olma.
Madem elinden alacak ise ona bu eziyet şart. Very Happy
Eğer çok konuşman gerekirse -ki sadece acil durumda Very Happy - ona iki kelime söyle ama o kadar sert olsun ki ona yetsin.

Tabii ki popüler olmak için pisliğin teki olmaya gerek yok ama biri senin popülerliğini çalmaya kalıyorsa tabii ki yapmalısın. Very Happy

Her gün daha da dikkat çek ki insanların gözü üstünde olsun.
Ayrıca pek iyi anlaşamadığın insanlar sana selam verirsa SADECE selam verir gibi başını eğ ya da el sallar gibi hareket yap. Ama asla ona bakma. Very Happy

Erkeklerin dikkatini çek tabii. Very Happy
Anlatabildim sanırım. Wink
Neyse diyeceklerim bu kadar.
Okullar açılında dene bunları bi Wink

İdil + Simge adminler ortak yapım. Very Happy
(Şuan yanyanayız da Very Happy )
**#venessa#**
Üyecik
Üyecik
**#venessa#**

MesajKonu: Geri: Popüler Olmanın Yolları   Popüler Olmanın Yolları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 11:29 pm

yha cnm çok ama çok saol çok işime yarıycak bunlar Very Happy
Simli Kara Böcek
Admin
Admin
Simli Kara Böcek

MesajKonu: Geri: Popüler Olmanın Yolları   Popüler Olmanın Yolları Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 8:32 pm

Sağol canım büyük bir kısmı benim düşüncem Very Happy
Agucuk
Admin
Admin
Agucuk

MesajKonu: Geri: Popüler Olmanın Yolları   Popüler Olmanın Yolları Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 9:43 am

Emin misin Simge'cim?
Yarısını sen söyledin yarısını ben söyledim.
Haksızlık etme lütfen. Wink
acemi-prensess
Üyecik
Üyecik

Kadın Mesaj Sayısı : 8
Adın ne kardeş? : gonca
Lakap : gnc54

MesajKonu: spersnız   Popüler Olmanın Yolları Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 12:48 pm

Very Happy Very Happy yha bhen sızı coq sevdım cok canayakınsınız ve bhen bu forumu coq beyendmm ve sızle tanısmak ısterımm
Simli Kara Böcek
Admin
Admin
Simli Kara Böcek

MesajKonu: Geri: Popüler Olmanın Yolları   Popüler Olmanın Yolları Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 4:07 pm

Tanışalım Canım Ama Küçük Bir Sorunumuz Var.Türkçemizi Doğru Kullanalım.Uyarı alabilirsiniz.Tanışma Bölümünde Tanışalım.
twilighters
Üyecik
Üyecik

Kadın Mesaj Sayısı : 1
Adın ne kardeş? : burcu
Lakap : edwardcolic

MesajKonu: çok teşekkür ederim ben,m de işime çok yaricak bu arada bn yeni üye oldum çok güzel bi site beğendim   Popüler Olmanın Yolları Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 8:20 pm

Popüler Olmanın Yolları Icon_cheers
Agucuk demiş ki:
Buyrun sorunun cevabı:

Tamamen kendi taktiğim...

1-Okulda bir grubun olmalı. O grup ile hava güzel olduğunda tüm tenefüslerde ya kantinde olmalısın ya da bahçede. Ama havalı yürümelisin... Popüler Olmanın Yolları Icon_biggrin

2-Mutlaka bir konuda başarılı olmalısın ki havan olsun. Bir konuda başkan,birinci ve ya başarılı olmalısın. Eğer böyle yaparsan okulda seni görenler yanından geçtiğin için heycanlanacaklar. Seni yanındakilere övgüyle gösterecekler.

3-Kendinden 1 yaş büyük sınıflar ile arkadaşlık kurmalı, kanka olmalısın. Bu sayede üst sınıflardan seni beğenenleri görebilirsin, öğrenebilirsin. Ama güvenebileceğin birileri olmalı bunlar.

4-Öğretmenlere de kendini sevdirmelisin. Öğretmenler seni severse, başka sınıflara derse girdiğinde seni anlatabilir ve havan artabilir. Ama derslerinin çok iyi olması gerekiyor.

5- Her hangi bir konuda diğerlerinden 1 adım önde olmak gerekiyor. Mesela... Sınıf Başkanlığı ve ya herhangi bir eğitsel kulübün başkanlığı.

6-Sohbetin iyi olmalı ki, insanlar seninle sohbet etmek istesin. Ama iyi sır saklaman gerekiyor. Herkesin sırrını başkalarına söylersen kimse senle sohbet etmek istemez...

Bunları uygularsan benim gibi popüler olabilirsin. Ben 6. sınıfa gidiyorum ama okuldaki tüm 7. sınıflar beni konuşuyor. Kütüphanecilik Kulübü ve Sınıf Başkanıyım. Sınıftakilerden ve Kütüphanecilik Kulübündekilerden 1 adım öndeyim. Derslerim çok iyi ve hep parmak kaldırıyorum. Öğretmenler beni seviyor. Çok geveze olduğum için sohbetim çok iyi ama sır saklamakta üstüme yok...

Bu taktikler beni buralara kadar getirdi. Uygula canım tavsiye ederim...
bratz.h98
Üyecik
Üyecik

Kadın Mesaj Sayısı : 6
Adın ne kardeş? : hande
Lakap : mammamia

MesajKonu: Geri: Popüler Olmanın Yolları   Popüler Olmanın Yolları Icon_minitimePerş. Kas. 05, 2009 9:38 pm

ben sınıf birincisiyim sınıfın idolü olmuştum herşeyin birincisiydim onların gözünde süperdi sizde deneyin...
cool_girl
Üyecik
Üyecik
cool_girl

Adın ne kardeş? : Sude
Lakap : Reis

MesajKonu: Geri: Popüler Olmanın Yolları   Popüler Olmanın Yolları Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 3:55 pm

Arkadaşlar bu taktikler gerçekten işe yarayabilir.Çünkü bende popülerim ve benim de bazı taktiklerim bunlardan biri.İyi yazılmış .tebrik ederim Popüler Olmanın Yolları Icon_cool Popüler Olmanın Yolları Star3
Miss_Popüler98
Üyecik
Üyecik

Kadın Mesaj Sayısı : 3
Adın ne kardeş? : Burçin
Lakap : Nicrub

MesajKonu: Geri: Popüler Olmanın Yolları   Popüler Olmanın Yolları Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 5:49 pm

Arkadaşlar ben bizim okulda 3. sınıftan beri popülerim ve 6. sınıfa kadar öyle oldum. Ancak kolejden gelen br kız tüm popülerliğimi elimden aldı ve tüm okulu elden geçirerek herkesle çıktı. Bir anda benim popülerliğim sona erdi o kızı durdurup kendimi nasıl tekrar popüler yapmalıyım ?? Lütfen tavsiye verin Popüler Olmanın Yolları Icon_sad
burcu00
Üyecik
Üyecik

Adın ne kardeş? : burcu
Lakap : burcu derler

MesajKonu: Geri: Popüler Olmanın Yolları   Popüler Olmanın Yolları Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 3:56 pm

Ya bende bişey sormak istiyorum .)
nLan ~
Üyecik
Üyecik

Adın ne kardeş? : Nalan
Lakap : Laf Cambazı =D

MesajKonu: Geri: Popüler Olmanın Yolları   Popüler Olmanın Yolları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 11:47 pm

Bnce en iyi yol bir şeylerde üstn başarı..
Küçkbir yerde yasıyormvede halk eğitmin düzenlediği bütn şiir yarşmalarına katılıyodm. 4 şiir yarışmasının 3ünde derceye grdm 2 1.lik 1 3.lük ile. il merkeznde halk eğitim müdrylekarslastk adam tanıdı fln. Okldada bliolarb sayede adımı..

Ama bn sevmiorm bu durumu . okllar arasırekabet olduu içn öğrtmenlerzornlu tutuyorlar şiir yazmamı ama dereceye grmeyen arkadaslarmla aram bozlyr öğr. yüznden Sad

Çok kötü bi drm yani ya arkadaslarmdan vzgeççemyada notlarmdan Sad
DarkpRenses
Üyecik
Üyecik

Kadın Mesaj Sayısı : 2
Adın ne kardeş? : SeDa
Lakap : SüsLü (:

MesajKonu: Geri: Popüler Olmanın Yolları   Popüler Olmanın Yolları Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 10:10 pm

ArkadasLr yzDkLarınızı okuDmm..
PopüLr oLmanın bsarıyLa bi aLakası yok die dsnüyoRm.. (:
Bunun yLunu en ii bn bLrm Smile
OkuLda grcekTen cookkk popüLeRm.
Hrks bni tnıR ama dersLrLe bi aLakası yokk!
iLk önce biR gRubunuzz oLmaLı ama gRubun bi özeLLgi en bLirgin oLmaLıı..
MeseLa bzim gzeLLgmzz popüLrLigmzz hrseymz var ama zmnLa oLuyor..
İlk önce gzeLLkLe myDana ckmstk
qRubun bskanı oLmaLıı en biLgin kisyi bskan ypn.(Bzm grubn bskanı bnm)
Ve üsT snfLardan cevRe eDinin cok kaLabaLk oLmasına gRek yok !
En fazLa 7-8 kisii
KantnDe bi knDnizii gsTern cnkü bTün ögRnciLr oraya gDerr (:
Etrafnza üsT snfLardn knkaLarnzı tpLayn ve bsLayn muhabbetee.. Smile
KahkahaLr atn hrkesn dkkatni ckn
snRa havaLı bi skLde uzakLasnn..
Vee tbii giym kusama dikkt etmek qRekiR.. (:
EtkLer cok uzn oLmasnn cokta kısa oLmasn tbii Wink yoksa kisiLgnzLe dgL etegnzLe popüLr oLrsnz Smile ConwersLrnz rnkLi oLsn ve duRumunuzz varsa orJinaL.
Cok znqin gbi gRnmeye cLsmayn
Yoksa kück duRma düsRsnzz.. Ve hrksLe knusn popüLr oLsun oLmasnn bu szi cok ii bri gbi gstrir Smile
Snfta knDnize rkip bi gRup scn meseLa bzm vaR ve biz önDeyz hrzmn Wink
DedkLrmi uyguLarsnzz grckten okuLda popüLr oLrsnzz Smile Bzm gbii Smile

zehra
Üyecik
Üyecik

Adın ne kardeş? : zehra
Lakap : zek

MesajKonu: Geri: Popüler Olmanın Yolları   Popüler Olmanın Yolları Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 2:46 pm

hmm evet ıyılermiş umarım isime yararlar.tesekkurler Smile [i][b][u]
DAMLA
Üyecik
Üyecik

Adın ne kardeş? : damla
Lakap : cici

MesajKonu: Geri: Popüler Olmanın Yolları   Popüler Olmanın Yolları Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 11:54 am

popülerlik hava gerektiri mi?

Popüler Olmanın Yolları
1 sayfadaki 1 sayfası